سبد خرید0

گروه دکترمهندس تاکنون بر حضور فعال به عنوان مرجعی مطمئن جهت تحلیل و فروش کالاهای پزشکی و درمانی در سطح کشور، تمرکز و فعالیت نموده است.

این پایگاه در راستای افزایش دانش کاربران، سهولت تصمیم گیری، خرید و دسترسی آنان به کلیه نیازهای پزشکی و درمانی، اقدام به طراحی و توسعه پرتال الکترونیک doctor-mohandes.com تحت عنوان فروشگاه دکترمهندس نموده است.

 

تامین مطمئن، سریع و اقتصادی کالاهای پزشکی و لوازم سلامت کاربران با بالاترین کیفیت، از اولویت های گروه دکترمهندس می باشند.

محصولات در دوازده گروه اصلی شامل محصولات دیابتی، فشار خون، پزشکی، مراقبت پا، بهداشتی، دستگاه بخور، ماساژور، کالای استراحت طبی، ساپورت و آتل های طبی، توالت فرنگی، عصا و واکر و سایر محصولات عرضه شده اند.

علاوه بر گروههای اصلی کالا، دسته های متنوع محصول به صورت کاملا تخصصی و تحت نظارت کارشناسان برای فروش در سایت دکتر مهندس نیز قرار داده شده است.

شایان ذکر است در هر دسته از کالاها، تنها معتبرترین برندها و بالاترین کیفیت ها از میان کالاهای موجود در بازار ایران را عرضه می نماید. دکترمهندس امیدوار است گامی موثر در راستای افزایش دانش و خدمت رسانی به جامعه بردارد.