سبد خرید0

تمامی محصولات موجود در سایت دکترمهندس قابلیت عرضه به صورت عمده نیز دارند و این امکان برای کلیه افراد وجود دارد که با قیمت های همکاری خرید کنند.

برای مشاهده قیمتهای همکاری که بسیار پایین تر از قیمت های عمومی سایت است، فقط کافی است در روزهای کاری از ساعت 8 تا 14 با شماره 09120458780 تماس بگیرید و اعلام کنید که اکانت شما به همکار تغییر کند.

هنگامی که شما با اکانت همکاری وارد سایت میشوید سیستم به صورت هوشمند برای هر کالا دو قیمت به شما نمایش میدهد، یکی قیمت همکار و دیگری قیمت مصرف کننده است. دقت بفرمایید که تا زمانی که اکانت شما تغییر نکرده باشد امکان دیدن قیمت همکار برای شما وجود ندارد.

همچنین فروشگاه دکتر مهندس برای مشتریان خود امکان خرید اعتباری (چکی) را فراهم آورده است. جهت استفاده ار طرح های فروش اعتباری در ساعات اداری با شماره 09120458780 تماس بگیرید.

هدف گروه دکتر مهندس دسترسی عموم مردم کشور بالاخص شهرستانها به کالاهای پزشکی روز دنیا با قیمتهای مناسب است. داروخانه ها و فروشگاه های تجهیزات پزشکی با خرید عمده از سایت دکترمهندس میتوانند بدون واسطه  و با قیمت های مناسب و همچنین بدون هزینه باربری سفارشات خود را درب فروشگاه تحویل بگیرند.

 

محصولات پیشنهادی