سبد خرید0

چکیده

اگر از اصلاح ، موچین یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای ناخواسته راضی نیستید ، لیزر موهای زائد ممکن است گزینه ای باشد که باید مورد توجه قرار گیرد.لیزر موهای زائد یکی از رایج ترین روش های زیبایی است که در ایالات متحده انجام می شود. این نور بسیار متمرکز را به فولیکول های مو منتقل می کند. رنگدانه در فولیکول ها نور را جذب می کند. که موها را خراب می کند.از این رو فروشگاه دکتر مهندس مقاله ای تحت عنوان "لیزر موهای زائد" برای شما دوستاداران ارائه میدهد.

لیزرها برای از بین بردن موهای ناخواسته صورت ، ساق پا ، چانه ، پشت ، بازو ، زیر بغل ، خط بیکینی و سایر نواحی مفید هستند.

مزایای لیزر موهای زائد  

دقت، درستی. لیزرها می توانند موهای تیره و درشت را به صورت انتخابی مورد هدف قرار دهند در حالی که پوست اطراف را بدون آسیب می گذارند.
سرعت. هر پالس لیزر کسری از ثانیه را می گیرد و می تواند موهای زیادی را به طور همزمان درمان کند. لیزر می تواند ناحیه ای به اندازه تقریبا یک چهارم در هر ثانیه را درمان کند. نواحی کوچک مانند لب فوقانی را می توان در کمتر از یک دقیقه درمان کرد ، و مناطق بزرگ مانند پشت یا ساق پا ممکن است تا یک ساعت طول بکشد.
قابل پیش بینی بودن. اکثر بیماران پس از سه تا هفت جلسه به طور متوسط ریزش مو دارند.

چگونه برای لیزر موهای زائد آماده شویم؟  

لیزر موهای زائد چیزی فراتر از "کشیدن" موهای ناخواسته نیست. این یک روش پزشکی است که نیاز به آموزش برای انجام و خطرات احتمالی دارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد ، باید اعتبار پزشک یا تکنسینی را که این عمل را انجام می دهد ، کاملاً بررسی کنید.اگر قصد دارید لیزر موهای زائد خود را انجام دهید ، باید برداشتن ، اپیلاسیون و الکترولیز را به مدت شش هفته قبل از درمان محدود کنید.این به این دلیل است که لیزر ریشه موها را هدف قرار می دهد که موقتاً با اپیلاسیون یا کندن موها برداشته می شوند.همچنین باید شش هفته قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث کاهش موهای زائد با لیزر می شود و عوارض بعد از درمان را بیشتر می کند.

در طول لیزر موهای زائد چه انتظاری دارید؟  

درست قبل از عمل ، موهای شما که تحت درمان قرار می گیرند تا چند میلی متر از سطح پوست کوتاه می شوند. معمولاً داروی بی حسی موضعی 20-30 دقیقه قبل از عمل لیزر برای کمک به نیش پالس های لیزر استفاده می شود. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ ، ضخامت و محل درمان موهای شما و همچنین پوست شما تنظیم می شود. رنگ بسته به لیزر یا منبع نور مورد استفاده ، شما و تکنسین باید از محافظ چشم مناسب استفاده کنید. همچنین محافظت از لایه های بیرونی پوست با ژل سرد یا دستگاه خنک کننده ویژه ضروری خواهد بود. این به نفوذ نور لیزر به پوست کمک می کند.

در مرحله بعد ، تکنسین یک پالس نوری به ناحیه درمان می دهد و منطقه را برای چند دقیقه تماشا می کند تا مطمئن شود از بهترین تنظیمات استفاده شده است و واکنش های بد را بررسی می کند.پس از اتمام عمل ، ممکن است بسته های یخ ، کرم یا لوسیون ضد التهابی یا آب سرد به شما داده شود تا هر گونه ناراحتی را کاهش دهید. شما ممکن است چهار تا شش هفته بعد درمان بعدی خود را برنامه ریزی کنید. تا زمانی که رشد مو متوقف نشود ، تحت درمان قرار خواهید گرفت.

بازیابی و خطرات 

یک یا دو روز بعد از آن ، ناحیه تحت درمان پوست شما ظاهر می شود و احساس می کند که آفتاب سوخته است. کمپرس های سرد و مرطوب کننده ها ممکن است کمک کنند. اگر صورت شما تحت درمان قرار گرفت ، می توانید روز بعد آرایش کنید مگر اینکه پوست شما تاول زده باشد.طی یک ماه آینده موهای تحت درمان شما می ریزد. برای جلوگیری از تغییرات موقتی در رنگ پوست درمان شده ، از کرم ضد آفتاب برای ماه بعد استفاده کنید.تاول ها به ندرت اتفاق می افتند ، اما در افرادی که رنگ های تیره تری دارند بیشتر احتمال دارد. سایر عوارض جانبی احتمالی تورم ، قرمزی و زخم هستند. زخم دائمی یا تغییر رنگ پوست نادر است.

کلام پایانی

این نکته را بخاطر داشته باشید متناسب با جنس و نوع پوست و ضخامت و سختی مو های شما باید پزشک حتما مشاوره های قبل از درمان را انجام بدهد و طبق تشخیص هایی که پزشک انجام میدهد نوع دستگاه واستون تعیین خواهد شد. پس اگر دوست تون از یک دستگاهی استفاده میکند و جواب گرفته اما شما خیر احتمالا یکی از دلایل استفاده کردن از دستگاه نا مناسب خواهد بود.
امیدوارم تن تان به ناز طبیبان نیازمند مباد :)

 

ورودی نامعتبر

محصولات پیشنهادی
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید