سبد خرید0
سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد

اعتیاد یکی از بزرگترین مشکلات جامعه است که خسارت های جبران ناپذیری را به همراه دارد. برای تشخیص و درمان هر گونه اعتیاد روش های متفاوتی وجود دارد که برخی افراد با انجام تقلب و منفی کردن تست به مصرف خود ادامه می دهند. در نتیجه این سوال برای بیشتر افراد به وجود می آید که سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد چیست؟

در واقع تنها راه برای منفی شدن قطعی تست اعتیاد قطع مصرف هر گونه مواد مخدر است. اما با رعایت برخی نکات می توان نتیجه این آزمایش ها را تغییر داد. به طور کلی برخی با روش هایی مانند مصرف قرص ضد بارداری، ورزش سنگین و مصرف زیاد آب می توانند تا حدی به منفی شدن این آزمایش کمک کنند. البته دقت داشته باشید با این روش ها نمی توان روی تمام آزمایش ها تاثیر گذاشت.

 طبق تحقیقات و بررسی های انجام شده روش های متفاوت دارویی، گیاهی و ... برای منفی شدن تست اعتیاد وجود دارد که هر کدام به نوبه ای می توانند در نتیجه نهایی آزمایش تاثیرگذار باشند. با توجه به این که راه های مختلفی برای تشخیص اعتیاد وجود دارد نمی توان تنها یک راه برای منفی کردن تست پیشنهاد داد از این رو باید با توجه به نوع آزمایش بهترین و سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد را انتخاب کرد.

روش قطع مصرف مواد مخدر برای منفی شدن تست اعتیاد

ترک مواد مخدر یکی از کارهای دشوار است که باید با روش مناسب و اصولی درمان شود اما برخی افراد برای فرار از ترک و دشواری درمان ترجیح می دهند با تقلب در آزمایش نتیجه آن را تغییر دهند. اما با پیشرفت علم و فناوری راه های نوین و دقیقی برای انجام این آزمایش ها به وجود آمده است. همچنین اکثر افراد با روش های تقلب در آزمایش اعتیاد آشنا هستند از این رو به آسانی این موضوع را متوجه می شوند.

روش قطع مصرف مواد مخدر برای منفی شدن تست اعتیاد یکی از سریع ترین راه ها است که بیشتر افراد از آن استفاده می کنند. این راه بسیار کم هزینه است و با کاهش مصرف مواد مخدر، سطح آن را در بدن کاهش می دهد و با ادامه این روند پس از مدتی تمام سموم از بدن فرد خارج می شود و دیگر جواب آزمایش مثبت  نمی شود. البته مصرف کنندگان مواد مخدر باید دقت داشته باشند که هر ماده ای بسته به ترکیبات شیمیایی و نوع عملکرد تایم متفاوتی در بدن باقی می ماند. به عنوان مثال حشیش نسبت به تریاک مدت زمان بیشتری در بدن باقی می ماند از این رو باید مدت طولانی از عدم مصرف فرد گذشته باشد که جواب آزمایش مثبت نشود. این راه بسیار قطعی است اما نیاز به اراده و تحمل بالا دارد زیرا فرد تمام علائم ترک را مانند خماری، عدم فعالیت و ... را تجربه می کند.

روش قطع مصرف مواد مخدر برای منفی شدن تست اعتیاد

چی بخوریم تو آزمایش اعتیاد منفی شود

همانطور که در مطالب بالا اشاره شد طبق برخی تحقیقات امکان منفی کردن آزمایش اعتیاد وجود دارد، در نتیجه این سوال برای بیشتر افراد به وجود می آید که چی بخوریم تا آزمایش اعتیاد منفی شود؟ به طور کلی خوردن هیچ دارو و مواد غذایی نمی تواند تاثیر صد درصدی در این موضوع داشته باشد اما رعایت برخی نکات بی تاثیر نیست. به عنوان مثال توصیه می شود آب زیادی مصرف کنید زیرا ادرار رقیق می شود و حجم آن افزایش پیدا می کند از این رو به پاکسازی و سم زدایی بدن کمک می کند. البته این راه برای هر فرد در مدت زمان خاصی جوابگو است.

با توجه به مصرف زیاد مشروبات الکلی این سوال پر تکرار نیز ایجاد می شود که چه بخوریم تا نتیجه کیت الکل مثبت نشود؟ برای این کار بهتر است از گیاهان دارویی مانند شیرین بیان، چای سبز، انواع دمنوش خانگی و ... استفاده کنید تا بدن به خوبی پاکسازی شود. در کل توصیه می شود برای مثبت نشدن آزمایش مواد مخدر از موادی که در زیر به آن ها اشاره شده است استفاده کنید:

 • چای سرد
 • آب انگور
 • ذغال اخته
 • سرکه سیب
 • انواع میوه
 • سبزیجات
 • مواد غذایی فیبردار
 • ریشه بابا آدم
 • شبدر قرمز

چی بخوریم تو آزمایش اعتیاد منفی شود

لیست داروهای منفی کننده تست اعتیاد

همانطور که اشاره شد برخی افراد حاضر به ترک مواد مخدر نیستند و در تلاش اند با راهی مناسب نتیجه این آزمایشات را منفی کنند. با این تفاسیر توصیه می شود با لیست داروهای منفی کننده تست اعتیاد آشنایی داشته باشید. به طور کلی داروهای بسیار متفاوتی برای این امر وجود دارد که هر کدام تاثیر و عوارض مختلفی دارند. در زیر برای آشنایی بیشتر به برخی از این داروها اشاره شده است:

 • قرص متادون
 • قرص ضد بارداری
 • قرص های A و B
 • قرص اچ دی
 • قرص M

البته دقت داشته باشید مصرف خودسرانه و افراطی از این داروها می تواند عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد و بعضا زمینه مرگ را فراهم می کند.

لیست داروهای منفی کننده تست اعتیاد

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد ماری جوانا

از آن جایی که امروزه مصرف ماری جوانا بین جوانان رواج پیدا کرده است بیشتر افراد به دنبال سریع ترین روش برای منفی شدن تست ماری جوانا هستند. اگر این ماده مخدر را چند روز مصرف نکنید می توانید آن را به طور کامل از بدن خارج کنید، زیرا ماندگاری ماری جوانا 3 تا 10 روز است، البته این ماندگاری به میزان مصرف فرد بستگی دارد. استفاده از آب زیاد، فلفل و قرص B2 می توانند تا حدی در مثبت نشدن آزمایش تاثیرگذار باشند. علاوه بر این اضافه کردن آبلیمو یا قرص های ضد بارداری به نمونه ادرار نیز می تواند در مثبت نشدن تست تاثیر بسیاری داشته باشند.

سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد متادون

متادون یک شبه مخدر است که در مدل های مختلف قرص، شربت و پودرهای سفید موجود است و برای درمان های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده خودسرانه و افراطی از این ماده می تواند اعتیاد شدیدی به وجود بیاورد و متاسفانه امروزه افراد زیادی از این ماده مخدر استفاده می کنند. در نتیجه برای بیشتر افراد این سوال به وجود می آید که سریع ترین روش برای منفی شدن تست اعتیاد متادون چیست؟ به طور کلی با تغییر ph ادرار با اضافه کردن خون، جوهرلیمو و ... می توان نتیجه را تغییر داد. البته راه های بسیار متفاوتی برای تشخیص مصرف متادون وجود دارد از این رو توصیه می شود برای مثبت نشدن قطعی تست حداقل 14 روز از این ماده مخدر استفاده نکنید.

 

 

ورودی نامعتبر

محصولات پیشنهادی
دیدگاه‌ها  
سلام وقت شما بخیر لطفن داروی روش سریع برای از بین بردن اثر تاپلتk که در افغانستان رایج است برای تست از ادار بگویید یا همان تست مواد مخدر بگویید ممنون
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید