سبد خرید0
5 تمرین ورزشی برای رابطه جنسی بهتر
5 تمرین ورزشی برای رابطه جنسی بهتر

چکیده:           تخمین زمان مطالعه: 5 دقیقه

قطعا شما می دانید که ورزش فواید زیادی برای سلامتی تان دارد. اما آیا می دانستید که با انجام تمرینات ورزشی میتوانید رابطه جنسی بهتری داشته باشید؟
دکتر پیت مک کال، متخصص فیزیولوژی و مربی شخصی در انجمن آمریکایی فعالیت ورزشی (ACE) می گوید: « 3 تا 4 بار ورزش کردن در هفته می تواند کمک شایانی به تکنیک جنسی، انعطاف پذیری و مقاومت شما نماید» در این مقاله 5 تمرین ورزشی برای داشتن رابطه جنسی بهتر را به شما معرفی میکنیم.

برای دسترسی سریع به محتوای متن از لینک های زیر استفاده کنید:

  1. آیا ورزش بر روابط جنسی موثر است؟ | تاثیر ورزش بر روابط جنسی
  2. 5 فعالیت ورزشی که مردان برای داشتن رابطه جنسی بهتر می توانند انجام دهند

 

آیا ورزش بر روابط جنسی موثر است؟ | تاثیر ورزش بر روابط جنسی

ورزش کردن به صورت منظم و دائمی در واقع یک ویاگرا طبیعی است و مخصوصا در آقایان باعث تقویت چشم­گیر نعوظ و سکس لذت بخش خواهد شد. جهت بررسی این موضع نیز تحقیقات زیادی صورت گرفته است، در یکی از این تحقیقات مردان میان سالی که فعالیت بسیار کمی داشتند به مدت ۹ ماه وارد برنامه ورزشی منظمی با شدت بالا شدند و بصورت همزمان فعالیت جنسی ایشان ثبت و بررسی گردید، نتیجه حاصل از این تحقیق نشان داد که در مدت تحقیق و با ورزش عملکرد جنسی این افراد نسبت به گذشته بصورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است. همچنین تحقیقاتی بر روی خانم­ها انجام شده است که نتیایج حاصل نشان میدهد آنهایی که به صورت فیزیکی فعال­تر هستند میل و لذت جنسی بالاتری نسبت به خانم­هایی که فعالیتی زیادی نداشته و مدت زمان زیادی در طول روز نشسته ­اند، دارند. پژوهشگران معتقداند که دلیل بهبود میل جنسی، افزایش و بهبود جریان خون در قسمت تناسلی است.

5 فعالیت ورزشی که مردان برای داشتن رابطه جنسی بهتر می توانند انجام دهند

رابطه جنسی بهتر با ورزش وزنه برداری

دستور پزشکان برای تقویت اندام تناسلی و بهتر شدن رابطه جنسی، تمرینات قدرتی است.
یکی از پیش نیازهای اولیه برای تحریک جنسی مردان تولید تستوسترون است. وزنه برداری باعث تولید تستوسترون میشود به همین دلیل است که پزشکان برای رابطه جنسی بهتر این ورزش را توصیه کرده اند. وزنه برداری را 10 مرتبه تکرار کرده و هنگامی که احساس خستگی کردید آن را متوقف کنید.

برخی از مطالعات نشان می دهند که فعالیت ورزشی شدید و کوتاه مدت مانند وزنه برداری با سطوح افزایش یافته تستوسترون همراه است. برای ارتقای زندگی جنسی خود، تمریناتی مانند دراز نشست و شنا سوئدی را انجام دهید. این فعالیت های ماهیچه ساز با تقویت شانه ها، سینه و عضلات شکم به شما کمک خواهند کرد تا رابطه جنسی بهتری را تجربه نمایید. از آنجایی که ماهیچه های بالا تنه، در حین مقاربت جنسی مورد استفاده قرار می گیرند، لذا تقویت این قسمت از بدن می تواند مقاومت و استقامت فرد را افزایش دهد.

vaznebardari

درمان اختلالات جنسی و نعوظ با ورزش های کگل (Kegels)

یکی دیگر از ورزش هایی که باعث فعالیت جنسی بهتر مردان میشود ورزش کگل است. چون این ورزش از طریق تقویت ماهیچه های PC یا عانه ای که به شما اجازه می دهند تا جریان خروجی ادرار را متوقف کنید، به استقامت و کنترل کمک می کند.

این نوع ورزش که به افتخار دکتر آرنولد کگل به این نام خوانده می شود، ماهیچه های کف لگن را تقویت می کند و در نهایت تجربه مقاربت بهتری ایجاد می کند. مک کال می گوید: «مردان می توانند با استفاده از حرکات کگل از طریق انقباض این ماهیچه ها پیش از ارضاء شدن، انزال خود را دچار تاخیر نمایند».

برای انجام کگل، هنگام خروج ادرار از خروج آن جلوگیری نمایید تا با ماهیچه های PC خود آشنا شوید. سپس در هر زمان و مکانی با منقبض کردن این ماهیچه ها می توانید ورزش های کگل را انجام دهید. برای 10 ثانیه عمل انقباض را انجام داده و سپس استراحت نمایید و هر چه می توانید این فعالیت را تکرار کنید.

 درمان اختلال نعوظ با: بادکش آقایان

 

تقویت نعوظ در مردان با پیاده روی سریع

محققان هاروارد با انجام مطالعه ای بر روی 31000 مرد بالای 50 سال دریافتند که فعالیت هوازی خطر اختلال نعوظ را 30 درصد کاهش می دهد. در مطالعه ای دیگر مشخص شد که فعالیت هوازی که حداقل 200 کالری در روز بسوزاند خطر اختلال در نعوظ را به صورت چشمگیری کاهش می هد.

تصور بر این است که پیاده روی سریع از طریق بهبود گردش خون به درمان اختلال در نعوظ کمک میکند. مک کال می گوید: «پیاده روی سریع، دویدن و سایر فعالیت های هوازی، به همان دلیلی که از حمله های قلبی جلوگیری می کنند، به رابطه جنسی شما نیز کمک می کنند. این نوع فعالیت ها، رگهای خونی شما را پاک نگه می دارد»

نتیجه: نعوظ طولانی تر و قدرتمند تر.

فعالیت های شدید مانند پیاده روی سریع و دویدن، باعث ترشح اندورفین ها شده و آرامش شما را افزایش می دهد. این امر می تواند عملکرد جنسی شما را بهبود بخشد.

PIYADEH RAVII

تقویت قوای جنسی مردان با ورزش یوگا

اگر قصد دارید با حالات جدید مقاربت و نزدیکی، زندگی جنسی خود را متحول کنید. تمرینات یوگا را تجربه کنید. با یوگا میتوانید رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید.
یوگا این اجازه را به شما می دهد تا در حالات خلاقانه جدید قرار گرفته و بیشترین لذت را از مقاربت جنسی خود ببرید.
مک کال می گوید: «یوگا به انعطاف پذیری شما کمک می کند که می تواند منجر به رابطه جنسی بهتر شود». برخی از متخصصان می گویند تمرینات یوگا، استقامت شما را هنگام نزدیکی با افزایش میزان انرژی، بهبود می بخشد.
مک کال حالاتی از یوگا را توصیه می کند که ماهیچه های لگن را تقویت می کنند مانند حالت کمان، حالت طاووس (که تعادل ساعد و آرنج نیز نامیده می شوند) و ایستادن بر روی شانه.

 پیشنهاد مطالعه: آموزش ماساژ پروستات برای تحریک و افزایش لذت جنسی

 

شنا کردن | رابطه شنا و سلامت جنسی

شنا کردن در مسافت ها طولانی به شدت توان کلی شما را افزایش می دهد.
مک کال می گوید: 3 مرتبه شنا در هفته به میزان حداقل 30 دقیقه باعث افزایش استقامت جنسی میشود. شناکردن برای کم کردن وزن فوق العاده است. که با کم کردن وزن در نهایت رابطه جنسی لذت بخش تری خواهید داشت. در یک مطالعه که بر روی 110 مرد چاق مبتلا به اختلال نعوظ مبتلا انجام شد، نشان داد که کاهش وزن تنها به میزان ده درصد در یک سوم موارد به بهتر شدن روابط جنسی آنها کمک می کند.
از دست دادن چربی اضافی بدن باعث ایجاد عضلات شکم شده و شما را به عنوان زوج های بالقوه، جذاب تر جلوه می دهد.

نتیجه: رابطه جنسی لذت بخش و بهتر.

shena

کلام آخر برای بهبود رابطه زناشویی 

تلاش کنید برخی از (یا تمامی) فعالیت های فوق الذکر را انجام دهید تا تکنیک جنسی، استقامت و انعطاف پذیری تان بهبود یابد. همسر شما با توان جنسیتان تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. در ضمن به عنوان یک اثر جانبی، سالم تر شده و تناسب اندام بهتری پیدا خواهید کرد.

ورودی نامعتبر

محصولات پیشنهادی
نوشتن دیدگاه
تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید